İster Şıklık, ister rahatlık ister spor… Aradığın ne varsa bu sitede..

Kadın olsun erkek olsun hepimiz az ya da çok dış görüntümüze önem veririz. Giysilerimizi tarzımıza ve bütçemize göre en güzelini seçmeye özen gösterir, kılık kıyafetimizi tamamlayan en önemli argümanımız ayakkabı, bot veya çizmelerimizi de aynı özenle seçeriz.

Özellikle kadınların ayakkabıya olan düşkünlüğü bilimsel olarak kanıtlanmış veridir. Her kadın bulunduğu ortama ve giydiği kıyafete uygun renkte ve modelde ayakkabı seçimini yapar. Bazen aynı modelin farklı farklı renklerini dahi alanlar var. Ayakkabı kadın, erkek ve çocuk her yaştan insanın önemli argümanlarındandır.

Yine ayakkabı ile aynı oranda önemli diğer bir argüman da çantalardır. Kadınlar için ayakkabı-çanta kombini oluşturmak vazgeçilmezdir.

Kadın veya erkeğin şıklığını tamamlayan ayakkabı seçimlerinde sağlımızı da düşünmeliyiz. Ayakkabı dünyası giderek büyümekte. Ayakkabı üreticileri her mevsime uygun binlerce çeşit ve renkte ayakkabı üretimini gerçekleştirmekteler.

Ayakkabı seçimlerimizi yaparken dikkat etmemiz gereken durumları gözardı etmemeliyiz ki, sonradan çıkabilecek bazı sağlık sorunlarına maruz kalmayalım.

Seçimlerimizde;

Eğer gün boyu ayakta olacağımız ortamlar ise, kendimizi daha rahat hissedeceğimiz ayakkabı seçimi uygun olacaktır.

Eğer davetler gibi kısa süreli giyeceğimiz bir ortam olacaksa şıklığı ön planda tutabilir, rahatlığı arka planda tutan seçimler yapabiliyoruz.

Her ne olursa olsun ister iş, ister davet ortamı, seçeceğimiz ayakkabı modelinin, ayak yapısına uygun hem şıklık, hem rahatlık veren modelleri tercih etmek en sağlıklısıdır.

Tam da bu noktada, bir ayakkabı cenneti olan flo’da ister mağazadan ister internet satışlarından, hem şıklığı hem de rahatlığı bulacağınız yüzlerce model ve fiyatta ayakkabı bulabilirsiniz.

Bir de bunlara sportif faaliyetlerinizde kullanacağınız spor ayakkabı modellerini eklersek, flo çatısı altında birleşen birçok ünlü markanın satışlarını bulabilirsiniz.

Kaliteli markaların ürünlerini indirimli fiyatlardan almanın şimdi tam zamanı. Flo’da 1 alana 1 bedava kampanyaları, % 60 ‘a varan indirim kampanyaları devam etmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*