Flo İndirim

İndirimlerden Nerede Yararlanılır?

Flo indirim özellikle Flo kendi hızlı sitesi olan “flo.com.tr” de fırsatlar başlığı altında bulabilirsiniz. %40 a varan indirimleri rahatlıkla evimizde hızlı bilgisayarınızın başında uzun uzun inceleyebilir, fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Hızlı kargo gönderimi ve çok küçük bir kargo ücreti veya kapıda güvenli ödeme imkanı ile beğendiğiniz ürünlere sahip olabilirsiniz. Bunun yanı sıra mağazada indirimleri yakalayabilirsiniz. Özellikle sezon sonu ürünlerde olan indirimleri, sezon ortası ürünlerde de farklı indirim seçenekleriyle bulabilirsiniz. Tek yapılması gereken size uygun beğendiğiniz ürünleri bulmak ve indirimlerden yararlanmak.

İndirimlerden Yararlanma Şartı Nedir?

Dikkat edilmesi gereken tek şey, seçtiğiniz ürünün indirim kapsamında olup olmadığıdır. İnternetten yapılacak alışverişlerde ise, indirim kuponunuz varsa sipariş listenize onay vermeden önce bu kupondan yararlanmak istediğinizi belirtmek olacaktır. Bunların dışında herhangi bir şartı müşterilerinden talep etmez, ürünleri değiştirme ya da iade zorluğu yaşatmaz. Tek yapmanız gereken size belirtilen gün içerisinde aldığınız ürünü değiştirmek ya da iadesini istemek olacaktır. Her türlü kolaylığı size sunan Flo  mağazası, müşteri memnuniyetin!de  1.sırada güven ve önem  vermekte olup,  müşterileri için her türlü kolaylığı sunmaktadır.

Flo   Fırsatları Sadece Ürün İndirimlerini Mi Kapsıyor?

Fırsatlar sadece ürünlerdeki indirimlerle de sınırlı değil. İnternetten alınan ürünlerde kaban alımında kargo bedava! Aktif kampanyalar göz önüne alındığında, GarantiPay ile ödemelerde 40TL bonus ve BKM Express ile yapılan ilk 50TL alışverişlerde 20TL bonus kazandırıyor. İndirim kuponlarına ise yaptığınız diğer alışverişlerinizden, kullandığınız mobil hattınızın size sunduğu fırsatlardan ya da farklı sitelerden bulmanız mümkündür. Hem indirimli ürünlerden yararlanın hem de alışverişin sonunda sizlere sunulan bonuslardan yararlanın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*